Referencje są najważniejsze

Prezentujemy relacje inwestorskie Galerii Max-Fliz

 

AT MEDICAL SKIN CLINIC 

W imieniu firmy AT MEDICAL SKIN CLINIC chciałabym podziękować firmie MAX-FLIZ oraz reprezentującego nią Maciejowi Drożyńskiemu z Działu Inwestycji za profesjonalizm w doradztwie materiałów wykończeniowych dla mojej firmy. 

Indywidualne podejście oraz doświadczenie w branży sprawiło, że jestem w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana z zakupów, których dokonałam, gdyż nieoceniona została pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania z oferty. 

Z przyjemnością mogę polecić firmę MAX-FLIZ jako rzetelnego partnera i godnego zaufania doradcy każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość usług i materiałów. 

 

Z poważaniem

Agnieszka Plaskacz

właściciel AT MEDICAL SKIN CLINIC

 

 

 

BMZ Invest Sp. Jawna

Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom działu Inwestycji firmy Max-Fliz – szczególnie Panu Maciejowi Drożyńskiemu, Tomaszowi Idęć oraz projektantowi Tomaszowi Gorgol za pomoc w sprawnej realizacji wykończenia 10 apartamentów na wynajem. Szczególnie cenne okazało się dla nas profesjonalne wsparcie techniczne, doradztwo w doborze odpowiednich materiałów oraz możliwość dopasowania oferty do napiętego budżetu, przeznaczonego na dokończenie naszej inwestycji. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Pana Macieja i Tomasza udało nam się szybko i sprawnie rozwiązać wiele problemów technicznych oraz osiągnąć efekt końcowy, który zdecydowanie przewyższa nasze pierwotne założenia. Szczerze polecamy firmę Max-Fliz jako sprawdzonego i wiarygodnego partnera w każdej inwestycji.    

 

Zbigniew Orszulak

BMZ Invest Sp. Jawna

31-416 Kraków

ul.Dobrego Pasterza 122a

Salon roku 2017, gazele biznesu 2017