Jesień z PerDormire

Materace PerDormire, promocja na materace, promocja w Maxfliz

Regulamin promocji „Jesień z PerDormire”


1.
Organizatorem promocji jest Machala sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Szybka 2-10, 50-421 Wrocław.


2.
Czas trwania promocji: od 1.10.2018 do 7.12.2018
Promocja dotyczy wszystkich nowych zamówień złożonych w tym okresie.


3.
Produkty objęte promocją:

  • materac Infinity Fresh

Infinity Fresh to materac, którego struktura opiera się na warstwach wykonanych z pianek różnego rodzaju. Podstawą jest powierzchnia wykonana z tworzywa sea foam o grubości 6 cm. Materiał posiada strukturę gąbki morskiej, która zapewnia produktowi dużą elastyczność. Znajdujące się w niej otwory zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Z tej samej pianki zbudowana jest część środkowa o wysokości 12 cm. Gwarantuje stabilne wsparcie dla ciała i rozkłada jego ciężar równomiernie na powierzchni. Część górna pokryta jest 4-centymetrową pianką Visco Mind o znakomitych właściwościach ergonomicznych. Doskonale dopasowuje się kształtu i nie wywiera żadnego nacisku zwrotnego. Wolno odzyskuje swoją formę, jednak nie powstają z niej trwałe wgniecenia. Materac otoczony jest antybakteryjnym i antyalergicznym pokrowcem z pianką Visco Mind® Clima-Fresh®. Materiał ten poddawany jest specjalnej obróbce Ultrafresh®, dzięki której uzyskuje właściwości bakteriobójcze. W pokrowcu umieszczony jest pas Air Space wzmacniający wentylację. Materac ma wysokość 25 cm, a jego wypełnienie – 22 cm. Jest odporny na obciążenie do 150 kg.

  • materac Mind Impression

MIND IMPRESSION to ekskluzywny model, który z uwagi na 5 stref twardości znakomicie dopasowuje się do kształtu ciała. Wkład materaca tworzą 6-centymetrowa pianka wiskoelastyczna (w górnej części) oraz 14-centymetrowa Pianka Zimna (u podstawy modelu). Materac pokryty jest specjalną tkaniną Nanotex, która jest odporna na zanieczyszczenia i chroni materac przed dostawaniem się, do jego środka, brudu i potu. Całość stanowi wygodne i stabilne podparcie dla ciała. MIND IMPRESSION jest dostępny w pokrowcu (2 cm), który nadaje się do prania.

  • materac New Memory

New Memory jest materacem ortopedycznym oferowanym przez firmę Perdormire. Model składa się z dwóch rodzajów wysokiej jakości pianek Visco Mind i Waterfoam. Wyższa stabilizuje całą konstrukcję i zapewnia ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa. Materiał jest wytrzymały na duże obciążenia i nie deformuje się pod wpływem zmiennego nacisku. Tworzywo Visco Mind posiada natomiast zdolność do dokładnego odwzorowania kształtu. Pianka pod wpływem temperatury lekko się zapada i delikatnie otula ciało. Właściwość ta zapobiega jakiemukolwiek naciskowi podłoża na ciało, dzięki czemu ogranicza ryzyko powstania odleżyn i nocnego cierpnięcia kończyn. Powierzchnia posiada podział na siedem stref twardości. Częścią produktu jest zdejmowany pokrowiec wyposażony w antyalergiczny i antybakteryjny pokrowiec.


Promocja dotyczy wszystkich rozmiarów powyższych materacy, w tym rozmiarów nietypowych.


4.
Klient indywidualny (konsument), który w czasie trwania promocji złoży zamówienie na materac wymieniony w punkcie 3, otrzyma wyjątkową cenę:
-25% rabat od sugerowanej ceny detalicznej brutto.

5.
Promocja nie dotyczy produktów zakupionych z rabatem ekspozycyjnym.

6.
Promocja nie łączy się z żadnymi i nnymi promocjami i akcjami wyprzedażowymi.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017