Premiera kolekcji - za każdy wydany 1000 zł oddajemy 100 zł!

Nowa kolekcja mebli wypoczynkowych Maxliving, rabaty, oddajemy 100 zł, sofa

Świata nie zmienisz, ale sofę mógłbyś…To motto, które przyświeca nowej kolekcji mebli Maxliving. Kolekcji, która została już przez ekspertów i projektantów wnętrz okrzyknięta „hołdem dla wyrafinowanej prostoty”.

W domu spędzamy ponad połowę swojego życia, dobrze jest więc urządzić go w taki sposób, aby był nie tylko piękny, ale również komfortowy. I to jest cel, który przyświeca nam podczas projektowania i tworzenia mebli trwałych i wygodnych. Ciekawy design i niebanalne materiały, z których szyjemy nasze sofy zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających domowników. Dlatego nasze sofy i narożniki znalazły się już w tysiącach polskich domów, niosąc radość z rodzinnych spotkań, wieczornego lenistwa przy filmie i popołudniowej drzemki nad książką.

Dla klientów, którzy do 31 października wybiorą nasze meble Maxliving przygotowaliśmy specjalną ofertę – za każdy wydany 1000 zł zwracamy 100 zł! Dlatego usiądź wygodnie i wybierz Maxliving. Dlaczego?Bo meble Maxliving lubią indywidualność. Dlatego meble z kolekcji  2018 można dopasować do indywidualnych upodobań i modulować ich rozmiary w miarę potrzeb. Na personalizację pozwala modułowa konstrukcja wybranych modeli oraz możliwość modyfikacji rozmiarów na życzenie.

Bogata oferta Maxliving sprawi, że przysiądziesz z wrażenia – i to bardzo wygodnie, ponieważ w salonie MaxFliz czekają na Ciebie sofy, kanapy i narożniki zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Proponujemy Ci wypoczynki o wielu rozmiarach, kształtach i opcjach cenowych, które posiadają kilka cech wspólnych - najwyższą jakość wykonania, ergonomiczną sylwetkę oraz oryginalny wygląd.
Kanapa, sofa lub narożnik to jeden z najważniejszych mebli określających charakter wystroju wnętrz, dlatego proponujemy Ci wypoczynki w klasycznej stylistyce i neutralnych kolorach oraz nowoczesne modele wyróżniające się efektownym wzornictwem.Maxliving to nie tylko styl i jakość do salonu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w ofercie Maxliving znajdują się również łóżka do sypialni. Proponujemy różnorodne modele łóżek wraz z dedykowanymi im szafkami nocnymi oraz komodami. Większość z dostępnych wzorów łóżek dostępna jest w kilku szerokościach – od łóżek pojedynczych, po rozłożyste łoża małżeńskie. Modne tapicerowane zagłówki, ciekawe materiały, a przede wszystkim praktyczne pojemniki, najwyższej jakości pianki wysokoplastyczne, pasy i sprężyny, aby w parze z pięknem i designem szedł również komfort zdrowego snu.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017