Strona archiwalna

TEMPUR z miłością na Dzień Matki

Promocja poduszek Tempur na Dzień Matki

TEMPUR® z miłością na Dzień Matki

Poduszka TEMPUR® to idealny prezent dla kochanej mamy. Teraz kupując jedną, możesz nabyć drugą za pół ceny!


1. Oferta obowiązuje od 04.05.2018 do 27.05.2018 i dotyczy wszystkich nowych zamówień złożonych w tym okresie.


2. Produkty objęte ofertą to poduszki TEMPUR® z kolekcji Ergonomiczne Podparcie oraz Klasyczny Komfort.

  • Ergonomiczne Podparcie

    Nasze poduszki ergonomiczne zapewniają redukcję nacisku i odpowiednie podparcie głowy, szyi i ramion. Kolekcja zawiera poduszki o różnych kształtach, rozmiarach i oferowanych odczuciach. Jesteśmy więc pewni, że z pomocą naszych ekspertów snu znajdziesz perfekcyjnie dopasowaną do Ciebie poduszkę.

 

  • Klasyczny Komfort

    Z doświadczenia wiemy, że wiele osób woli klasyczne, prostokątne poduszki. Nasze poduszki z kolekcji Klasyczny Komfort zapewniają komfort i podparcie, a jednocześnie pasują do typowych poszewek. Poduszki są dostępne w wielu wersjach, więc nasi eksperci snu chętnie udzielą pomocy w wyborze tej perfekcyjnie dopasowanej.


3. Klient indywidualny do każdego produktu objętego ofertą, zamówionego w czasie jej obowiązywania, może zakupić drugi, tańszy produkt objęty ofertą z rabatem 50% od ceny detalicznej. W przypadku, gdy zamówione zostaną dwa takie same produkty, Klient otrzyma rabat na jeden z nich.


4. Dopuszczalne jest zamawianie większej ilości produktów w ramach oferty, pod warunkiem, że ich ilość stanowi wielokrotność liczby 2.


5. Oferta nie łączy się z żadnymi innymi ofertami specjalnymi ani promocjami.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017