Strona archiwalna

Promocja -25% na wybrane materace Sembella

promocja rabat 25% na wybrane modele materacy Sembella w Max-Fliz

Promocją Sembella -25% objęte są materace Hybrid Bio, Opti Bio, Smart Natura, Smart Enduro, Modulia Multi, Modulia Bultex i Modulia Cloud tylko w rozmiarach standardowych: 80/90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 i 200x200.Czas trwania promocji: 16 kwietnia do 31 lipca 2018. Szczegóły w salonach Max-Fliz.

 

Hybrid Bio - NOWOŚĆ
Materac Hybrid Bio dzięki zastosowaniu specjalnej, naturalnej pianki Bio jest nie tylko wygodny, ale także spanie na nim to wyraz troski o środowisko naturalne. Do produkcji pianki wykorzystano oleje naturalne, zamiast standardowych produktów pozyskiwanych z ropy naftowej. Dodatkowo komfort wypoczynku jest zapewniany przez aż 7 stref twardości. Materac Hybrid Bio to również podwójna korzyść i możliwość wyboru. Z jednej jest on bowiem wyposażony w 8 cm piankę Bio, podczas gdy na drugiej znajdują się sprężyny kieszeniowe mini pocket, w gęstości aż 266 szt/m. Materac Hybrid Bio to nie tylko wygoda, ale także praktyczność. Dwuczęściowy pokrowiec Aloe Vera, nasączany wyciągiem z aloesu, nadaje się do prania, co skutecznie pomaga w utrzymaniu czystości.

Dane techniczne:
Wkład: piankowy / sprężynowy
Rodzaj wypełnienia: pianka Bio, sprężyny kieszeniowe
Ilość sprężyn: 266 szt/m2
Pokrowiec: dwuczęściowy pokrowiec Aloe Vera

Opti Bio - NOWOŚĆ
Dobry sen, to zdrowy sen. Dlatego warto spać na materacach, które zostały wykonane z dodatkiem naturalnych komponentów. Nie ustępują one w niczym standardowym produktom, a przy ich produkcji zadbano o środowisko naturalne. Dokładnie taki jest materac Opti Bio, który jest wykonany z pianki Bio, do wyprodukowania której użyto naturalnego oleju. Dzięki temu ograniczono użycie produktów pozyskiwanych z ropy naftowej. Materac Opti Bio posiada aż 7 stref twardości. Nasączony wyciągiem z aloesu trwały pokrowiec Aloe Vera jest zdejmowany do prania, co ułatwia dbanie o higienę snu.

Dane techniczne:
Wkład: piankowy
Rodzaj wypełnienia: pianka Bio
Pokrowiec: pokrowiec Aloe Vera

Smart Natura
Idealne połączenie wszystkich elementów umożliwiło powstanie materaca, dzięki któremu odprężysz się, odpoczniesz i maksymalnie zregenerujesz.
Warstwa kokosowa daje uczucie twardości przy jednoczesnym dopasowaniu się do kształtu ciała. Sprężyny kieszeniowe typu multipocket sprawiają, że materac jest niezwykle elastyczny i wytrzymały, idealnie podtrzymując ciało podczas Twojego wypoczynku. Wyposażony w 7 stref komfortu materac Smart Natura dostosowuje się do krzywizny ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa.
Miękki i przewiewny pokrowiec HUSA SMART wykonany z włókien poliestrowych wykazuje dużą odporność na zużycie i zwiększa higieniczność materaca. Koordynuje wymianę powietrza w materacu, dodatkowo zwiększając jego higieniczność.

Dane techniczne:
Wkład: piankowy / sprężynowy
Rodzaj wypełnienia: pianka poliuretanowa, sprężyny kieszeniowe, mata kokosowa
Ilość sprężyn: 266 szt/m2
Pokrowiec: pikowany
Typ: dzianina
Skład: 100% PES

Smart Enduro
Teraz to materac będzie dostosowywał się do potrzeb naszego ciała. Materac Smart Enduro to dwa rodzaje pianki, o różnym stopniu twardości, które rozdziela specjalna warstwa kokosa. Dzięki temu można mówić o dwóch materacach w jednym. Kokosowa warstwa dodaje twardości, sprawia że całość jest trwalsza i znacznie lepiej wentylowana. Dodatkowo po obu stronach materac Smart Enduro dopasowuje się do Twoich potrzeb. Jest to jeden z najtwardszych materacy, a doskonale ułożone strefy twardości zapewniają idealne podparcie dla mięśni.

Dane techniczne:
Wkład: piankowy
Rodzaj wypełnienia: pianka komfort, mata kokosowa
Pokrowiec: pikowany
Typ: dzianina
Skład: 100% PES

 

Modulia Multi
7-strefowy wkład ze sprężynami wielokieszeniowymi „multipocket” (505 sprężyn/m²) o wysokości 12 cm, zapewniającymi idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała. Obustronne obłożenie sprężyn elastyczną pianką poliuretanową czyni materac komfortowym.
Pokrowiec z dzianiny typu SILVER, wykazującej działanie antybakteryjne i antystatyczne. Dzianina bardzo grubo pikowana z poliestrową włókniną klimatyzującą. Dzięki rozdzielczemu zamkowi błyskawicznemu istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej połowy pokrowca. Wysokość materaca: 19 cm
Korzyści dla Ciebie:
- sprężyny MULTIPOCKET – najlepsze dopasowanie;
- higiena – pokrowiec do prania;
- zamek błyskawiczny – łatwe rozpinanie pokrowca;
- 5 lat gwarancji na wkład materaca.

Modulia Bultex®
7-strefowy wkład z oddychającej pianki wysokoelastycznej BULTEX®, z wewnętrznymi i powierzchniowymi kanałami wentylacyjnymi, zapewniającymi jednocześnie idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała.
Pokrowiec z antyalergicznej dzianiny MEDICOTT®, która zapobiega zagnieżdżaniu się roztoczy i rozwijaniu pleśni i dzięki temu korzystnie wpływa na higienę materaca. Dzianina bardzo grubo pikowana z poliestrową włókniną klimatyzującą. Dzięki rozdzielczemu zamkowi błyskawicznemu istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej połowy pokrowca.
Wysokość materaca: 19 cm
Korzyści dla Ciebie:
- BULTEX® – wysoka sprężystość;
- pokrowiec do prania – higiena;
- zamek błyskawiczny – łatwe rozpinanie pokrowca;
- 5 lat gwarancji na wkład materaca.

Dane techniczne:
Wkład: piankowy wysokoelastyczny
Rodzaj wypełnienia: 100% BULTEX
Pokrowiec: MEDICOTT®
Typ: dzianina
Skład: 58% PES, 42% CO
Wypełnienie/Pikowanie: włóknina klimatyzująca


Modulia Cloud
Modulia Cloud to materac, który potwierdza, że od przybytku głowa nie boli. Trzy warstwy pianki – twarda ® ® poliuretanowa w podstawie, pianka Bultex w środku oraz termoelastyczna pianka Sensipur na powierzchni, to gwarancja zdrowego i spokojnego snu. Wszystko to okryte zdejmowanym do prania pokrowcem sprawia, że poza wygodą materac Modulia Cloud to także ergonomia i praktyczność. Dodatkowo dzięki zastosowaniu elastyny ciało podczas snu doświadcza naturalnej przyjemności i wygody.

Dane techniczne:
Wkład: piankowy
Rodzaj wypełnienia: pianka termoelastyczna Sensipur®, pianka Bultex®, pianka poliuretanowa
NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017