Strona archiwalna

Promocja na materace Sembella!

Promocja na materace Sembella ComFeel w Max-Fliz

Promocja Sembella obejmuje materace ComFeel Speed i comFeel Drift tylko w rozmiarach stansardowych: 80/90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 i 180x200.
Czas trwania promocji: 16 kwietnia do 31 lipca 2018.

 

ComFEEL® Speed
Tak jak samochód dopasowuje się do drogi, po której się porusza, tak hybrydowy materac ComFEEL® SPEED błyskawicznie dostosowuje się do ciała podczas wypoczynku. Dwie warstwy pianki BULTEX® przedzielone warstwą specjalnych mini-sprężyn kieszeniowych o wysokości 6 cm niemal natychmiast umożliwiają właściwe podparcie całego ciała, wypełniając wszystkie jego krzywizny.
Trzysegmentowa konstrukcja pianki BULTEX® zapewnia podparcie w strefie biodrowej i łagodne dopasowanie w części barkowej, umożliwiając jednocześnie ergonomiczne ułożenie kręgosłupa. Symetryczna budowa materaca pozwala na jego odwracanie wokół obu osi, co skutecznie wydłuża jego żywotność i pozwala utrzymać pierwotną twardość.
Korzyści dla Ciebie:
- 7 stref twardości;
- wkład hybrydowy: pianka Bultex® i minisprężyny kieszeniowe;
- 3-segmentowa konstrukcja pianki Bultex®;
- powierzchniowy i boczny system wentylacyjny;
- pokrowiec zdejmowany do prania.

ComFEEL® Drift
Twój cel – komfortowy i najwyższej jakości wypoczynek jak jazda luksusową limuzyną! Wybór jest prosty – materac DRIFT! Co wyróżnia go w kolekcji ComFEEL®? Jego środkowa warstwa wykonana ze specjalnej elastycznej pianki BULTEX® jeszcze bardziej zwiększa sprężystość materaca!
To unikalne rozwiązanie sprawia, że dopasowuje się on niemal natychmiast do ciała przy każdej zmianie pozycji. Dzięki zdolności szybkiego i bardzo precyzyjnego dostosowania do krzywizny ciała umożliwia ergonomiczne podparcie kręgosłupa i jego szybką regenerację.
Wysokoelastyczna pianka BULTEX® usprawnia wentylację materaca i zwiększa komfort jego użytkowania. Wybierz materac ComFEEL® DRIFT – śpij zdrowo i wygodnie!
Korzyści dla Ciebie:
- 7 stref twardości;
- wkład piankowy: pianka Bultex®
- 3-segmentowa konstrukcja pianki Bultex®
- powierzchniowy i boczny system wentylacyjny
- pokrowiec zdejmowany do prania

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017