Strona archiwalna

Relaks w domu - promocja Calligaris

Promocja meble Calligaris rabat Max-Fliz

Ruszamy z nową akcją promocyjną na stylowe meble Calligaris. W dniach od 5 lutego do 4 marca 2018 kup sofę lub fotel a otrzymasz 15% rabatu na całe zamówienie!

Calligaris to posiadająca bogatą tradycję marka, która w dzisiejszych czasach jest rozpoznawalna i ceniona wśród klientów niemalże wszystkich wysokorozwiniętych państw świata. Najwyższa jakość wykonania oraz wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów zadecydowały, że meble Calligaris są niezwykle eleganckie i luksusowe, charakteryzują się ogromną funkcjonalnością oraz dopasowują się do indywidualnych upodobań każdego klienta.

W początkach istnienia renomowane meble Calligaris produkowane były jedynie przy wykorzystaniu drewna naturalnego. Dziś w odpowiedzi na aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa i wciąż zmieniające się trendy w stylistyce meblowej, w ofercie znaleźć można wyjątkowe wzornictwo, które bazuje w dużej mierze na zastosowaniu szkła, metalu a także tworzyw sztucznych. Tak rozbudowana oferta jest wstanie sprostać każdej aranżacji o co dbają najlepsi w branży styliści projektując włoskie meble na miarę współczesnych czasów.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017