Strona archiwalna

Płytki, meble, lampy - listopadowa OKAZJA MIESIĄCA w Max-Fliz

Gresy płytki ceramiczne sofa z funkcją spania lampy promocja Max-Fliz okazja miesiąca

Od 2016 roku co miesiąc w naszych salonach w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu znaleźć możecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”. Co będzie "Okazją miesiąca" w kolejnym miesiącu trudno przewidzieć. Może być wszystko... Pewne jest to, że każda z "Okazji miesiąca" stanowić będzie jedyną i niepowtarzalną okazję zakupu znajdujących się w promocji produktów w zaskakującej cenie…

 

OKAZJA MIESIĄCA - listopad 2017

Płytki gresowe i płytki ceramiczne:

Płytki gresowe Fiordo, 5 kolorów w formacie 59,7x59,7cm, Maxhome. Cena: 69,00 zł/m2

Kolekcja Fiordo to płytki inspirowane modnym i lubianym przez projektantów i dekoratorów betonem. Surowe w formie, oszczędne w tonacji, zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Wyraźne ślady 'zacierania na mokro' i charakterystyczne przetarcia pozwolą utrzymać łazienkę w trendzie minimalizmu, jednocześnie nie czyniąc wnętrz nudnymi. Dobre parametry techniczne pozwalają na stosowanie płytek Fiordo również w pomieszczeniach narażonych na zwiększony ruch – w holu wejściowym, kuchni, salonie czy na tarasie.

Wyposażenie łazienek:

Kabina narożna Exclusive 90x90 cm, MOBI. Cena: 1699 zł.
Jednoczęściowe drzwi wahadłowe o szerokości 90 cm wraz ze ścianką boczną 90cm. Szkło o grubości 8mm, powłoka Easy to clean (łatwe w czyszczeniu), profile z aluminium profilowanego. Drzwi dostępne prawe lub lewe.

Meble:

Narożnik Leo, MAXLIVING. Cena: od 2 985 zł

Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel to idealne rozwiązanie nie tylko do pokoju gościnnego. Model Leo, wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły, charakteryzuje się niebanalnym sposobem rozkładania oraz, ciekawym pikowaniem oparcia po zewnętrznej stronie. Dzięki takiej dekoracji sofa nie musi stać przy ścianie, lecz z łatwością stanowić może główną ozdobę salonu lub pokoju dziennego.

Lampy:

Kinkiet nad lustro Ren, MAXLIGHT. Cena: 227 zł

Dostępny w różnych wymiarach: 41x7,5x4 cm, 67x7,5x4 cm, 97x7,5x4 cm, 128x7,5x4 cm.

 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017