Sembella - do 800 zł w prezencie!

Stelaż gratis Sembella Power Dream w salonie Max-Fliz

Promocja do 800 zł w prezencie pod postacią stelaża Power Dream NV już w salonach Max-Fliz.

Promocja trwa od 1 sierpnia 2017r. do 31 października 2017 r.

 

Stelaż Power Dream NV wliczony w cenę materaca, w komplecie z trzema wybranymi materacami: Cupido, ComFEEL Start i Hetman Aqua, co oznacza dla klienta korzyść w wysokości nawet 800 zł.

 

Stelaż POWER DREAM NV

42-listwowy stelaż bez możliwości regulacji położenia zagłówka i części nośnej. Zamocowania listew, przedłużone ponad ramę stelaża, zapewniają lepsze podparcie materaca, eliminując tzw. „martwą strefę” pomiędzy dwoma stelażami. Możliwość regulacji twardości w części środkowej. Elastyczna taśma łącząca listwy, zapewnia jeszcze bardziej równomierne podparcie materaca. Wysokość: 7 cm.

 

Materac Cupido

Znasz to uczucie, kiedy po ciężkim dniu marzysz, aby położyć się w wygodnym łóżku? Materac Cupido® z siedmiostrefowym wkładem z pianki BULTEX® z mocno zaakcentowanymi strefami lędźwiowymi pozwoli Ci na odpoczynek w niezwykle komfortowych warunkach. Jednostronnie zastosowana pianka termoelastyczna Sensipur® o grubości 4cm sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała zapewniając Ci zdrowy sen. Materac posiada nowoczesny pokrowiec ze srebrną nicią, jest pikowany z antyalergiczną włókniną politestrową i nadaje się do prania w 60 stopniach.

 

Materac COMFEEL START

3,2,1 … START! Witaj w świecie maksymalnego komfortu i odprężenia!

Poznaj wyjątkowe połączenie sprężyn kieszeniowych i pianki BULTEX®. Gruba warstwa trzysegmentowej pianki wysokoelastycznej stanowi znakomite podparcie ciała, a jej zwiększona twardość w środkowej części materaca umożliwia lepsze dopasowanie do każdej pozycji jaką obierzesz.
Mini-sprężyny kieszeniowe o wysokości 9 cm amortyzują drgania materaca, nadając mu sprężystość i zwiększając jego nośność. Tym samym wspomagają odciążenie kręgosłupa podczas wypoczynku. Wypróbuj zalety obu technologii wykorzystanych w budowie hybrydowego materaca ComFEEL® START, śpiąc na jego dowolnie wybranej stronie.


Korzyści dla Ciebie:

  • 7 stref twardości
  • wkład hybrydowy: pianka Bultex® i minisprężyny kieszeniowe
  • 3-segmentowa konstrukcja pianki Bultex®
  • powierzchniowy i boczny system wentylacyjny
  • pokrowiec zdejmowany do prania

 

Materac HETMAN AQUA

7-strefowy wkład lateksowy o wysokości 18 cm. Wyjątkowy komfort dzięki dużej elastyczności punktowej, zróżnicowanym otworom wentylacyjnym i powierzchniowemu profilowaniu. Znakomicie dopasowuje się do ułożenia ciała, eliminując jednocześnie szkodliwy dla zdrowia ucisk naczyń krwionośnych. Pokrowiec z dzianiny SILVERLINE LYOCELL®, zawierającej zarówno posrebrzaną nić jak i naturalne mikrowłókna celulozowe. Posrebrzana nić wykazuje działanie antybakteryjne i antystatyczne, a naturalne włókna celulozowe wspomagają odprowadzanie wilgoci. Dzianina bardzo grubo pikowana z włókniną klimatyzującą, która znakomicie wchłania i oddaje wilgoć, a przy tym zachowuje te właściwości również po wypraniu. Dzięki dwóm rozdzielczym zamkom błyskawicznym istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej z trzech części pokrowca.

Korzyści dla Ciebie:

  • 7-strefowy wkład lateksowy o wysokości 18 cm
  • znakomite dopasowanie do ułożenia ciała, przy jednoczesnym wyeliminowaniu ucisku naczyć krwionośnych,
  • pokrowiec z dzianiny SYLVERINE LYOCELL® o właściwościach antybakteryjnych, antystatycznych i wspomagających odrpowadzanie wilgoci;
  • bardzo grube pikowanie pokrowca z poliestrową włókniną klimatyzującą.
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017