Rabat do 20% na materace Sembella

Rabat do 20% na materace Sembella w salonach Max-Fliz

Promocja skierowana jest do klientów detalicznych składających zamówienie w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do 31 października 2017 r. Rabaty na materace Samba, Smart Natura, Modulia Multi, Smart Opti, Modulia Bultex i Gusto we wszsytkich salonach Max-Fliz.

Zapraszamy!

 

Materac SAMBA

7-strefowy wkład ze sprężynami kieszeniowymi (266 sprężyn/m²) o wysokości 12cm, zapewniającymi dobre dopasowanie materaca do kształtu ciała. Obustronne obłożenie sprężyn matami kokosowymi utwardza materac, poprawia wentylację i wydłuża jego trwałość. Elastyczna pianka poliuretanowa czyni materac bardziej komfortowym. Pokrowiec z trwałej dzianiny materacowej grubo pikowanej z poliestrową włókniną klimatyzującą. Dzięki rozdzielczemu zamkowi błyskawicznemu istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej połowy pokrowca.

Wysokość materaca: 19 cm. Korzyści dla Ciebie:

 • sprężyny kieszeniowe – bardzo dobre dopasowanie;
 • kokos – duża twardość;
 • higiena – pokrowiec do prania;
 • zamek błyskawiczny – łatwe rozpinanie pokrowca.

 

Materac SMART NATURA

Idealne połączenie wszystkich elementów umożliwiło powstanie materaca, dzięki któremu odprężysz się, odpoczniesz i maksymalnie zregenerujesz. Warstwa kokosowa daje uczucie twardości przy jednoczesnym dopasowaniu się do kształtu ciała. Sprężyny kieszeniowe typu multipocket sprawiają, że materac jest niezwykle elastyczny i wytrzymały, idealnie podtrzymując ciało podczas Twojego wypoczynku.

Wyposażony w 7 stref komfortu materac Smart Natura dostosowuje się do krzywizny ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Pokrowiec dzięki włóknom poliestrowym dopasowuje się do materaca i kręgosłupa, sprzyjając dobrze przespanej nocy.

Korzyści dla Ciebie:

 • 7-strefowy wkład ze sprężynami kieszeniowymi
 • zróżnicowana twardość obu stron (H2 + H3)
 • mata kokosowa utwardzająca materac
 • pokrowiec z włókien poliestrowych zdejmowany do prania

 

Materac MODULIA MULTI

7-strefowy wkład ze sprężynami wielokieszeniowymi „multipocket” (505 sprężyn/m²) o wysokości 12 cm, zapewniającymi idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała. Obustronne obłożenie sprężyn elastyczną pianką poliuretanową czyni materac komfortowym. Pokrowiec z dzianiny typu SILVER, wykazującej działanie antybakteryjne i antystatyczne. Dzianina bardzo grubo pikowana z poliestrową włókniną klimatyzującą. Dzięki rozdzielczemu zamkowi błyskawicznemu istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej połowy pokrowca.

Wysokość materaca: 19 cm. Korzyści dla Ciebie:

 • sprężyny MULTIPOCKET – najlepsze dopasowanie;
 • higiena – pokrowiec do prania;
 • zamek błyskawiczny – łatwe rozpinanie pokrowca.

 

Materac SMART OPTI

Dwa materace w jednym? Tak, to możliwe! Materac Smart Opti dostosowuje się do Twoich potrzeb – w zależności od tego, którą stronę wybierzesz. Dwa rodzaje pianki poliuretanowej decydują o dwóch stopniach twardości materaca. Równocześnie, zarówno po jednej, jak i drugiej stronie materac dopasowuje się do każdej pozycji, jaką przybierzesz. 7 stref twardości zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej. Pokrowiec wykonany z włókien poliestrowych idealnie dopasowuje się do kształtu materaca i Twojego ciała.

Korzyści dla Ciebie:

 • 7-strefowy wkład z 2 warstw pianki poliuretanowej
 • zróżnicowana twardość obu stron (H2 + H3)
 • pokrowiec z włókien poliestrowych zdejmowany do prania

 

Materac MODULIA BULTEX

7-strefowy wkład z oddychającej pianki wysokoelastycznej BULTEX®, z wewnętrznymi i powierzchniowymi kanałami wentylacyjnymi, zapewniającymi jednocześnie idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała. Pokrowiec z antyalergicznej dzianiny MEDICOTT®, która zapobiega zagnieżdżaniu się roztoczy i rozwijaniu pleśni i dzięki temu korzystnie wpływa na higienę materaca. Dzianina bardzo grubo pikowana z poliestrową włókniną klimatyzującą. Dzięki rozdzielczemu zamkowi błyskawicznemu istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej połowy pokrowca.

Wysokość materaca: 19 cm. Korzyści dla Ciebie:

 • BULTEX® – wysoka sprężystość;
 • higiena – pokrowiec do prania;
 • zamek błyskawiczny – łatwe rozpinanie pokrowca.

 

Materac GUSTO

Szukasz materaca, który pozwoli Ci zregenerować siły i dobrze odpocząć? Gusto to najnowsza propozycja w kolekcji sembella classic. Należy do linii zaawansowanych technologicznie materacy piankowych. Wysokoelastyczna pianka Bultex® zapewnia anatomiczne dopasowanie materaca do ułożenia ciała oraz doskonale odprowadza wilgoć. Z kolei pianka Sensipur® gwarantuje najwyższej jakości wypoczynek i regenerację kręgosłupa, mięśni i stawów.

Zdecyduj się na materac Gusto i poczuj niezwykły komfort snu.

 

Salon roku 2017, gazele biznesu 2017