Strona archiwalna

Letnia promocja na wszystkie kolekcje mebli Maxliving - 15%

Meble na wymiar Maxliving promocja rabat 15%

Już teraz zapraszamy do skorzystania z kodu rabatowego 15% na meble wypoczynkowe Maxliving! Letnia promocja trwać będzie do 31 sierpnia 2017.

To dzięki meblom mieszkanie lub dom stają się naprawdę 'domowe'. To one sprawiają, że wystrój odzwierciedla osobowość mieszkańców i nadają wnętrzom unikalny charakter sprawiając, że domownicy czują się jak u siebie.Maxliving powstał jako brand Max-Fliz z myślą o tych, którzy szukają mebli projektowanych po to, by zachwycać funkcjonalnością, wygodą i stylistyką. To meble wyróżniające się najlepszą europejską stylistyką porównywaną często do designu, który rozsławił n a świecie włoskich mistrzów meblarstwa. Dzięki produkcji w Polsce meble Maxliving dostępne są w przystępnych cenach i nie tracą przy tym najwyższej jakości wykonania.

Maxliving to nie tylko styl, ale i funkcjonalność oraz najlepsze materiały. W łózkach stosowane są praktyczne pojemniki na pościel zaś do wypełnienia mebli wykorzystywane są najwyższej jakości pianki wysokoplastyczne, pasy i sprężyny. Produkcja w Polsce gwarantuje krótkie terminy realizacji, a jej powtarzalność pozwala na zastosowanie mebli w hotelarstwie i w innych inwestycjach.

Meble Maxliving stworzone zostały tak, aby można dopasowywać je do indywidualnych upodobań (dostępna opcja mebli na wymiar), a do wykończenia mebli wykorzystywany jest szeroki wachlarz tapicerek, obejmujący skóry naturalne, skóry ekologiczne oraz tkaniny łatwo czyszczące. Na personalizację pozwala także modułowa konstrukcja wybranych modeli oraz możliwość modyfikacji rozmiarów na życzenie. Dzięki specjalnej linii młodzieżowej znajdą coś dla siebie także młodsi klienci.

Promocją objęte są meble wypoczynkowe, stoły i krzesła, łóżka, komody i witryny oraz meble ogrodowe. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i produktami wyprzedażowymi.

Wystarczy, że wydrukujesz, zapamiętasz lub zrobisz zdjęcie kodu rabatowego - technika dowolna, efekt gwarantowany!

http://maxliving.pl/

 
NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017