Materace Sembella - Twoja droga do komfortu

Materace piankowe Sembella 7 stref twardości

SEMBELLA - PARTNER 25-lecia MAX-FLIZ

Sen, to najważniejsza czynność w życiu każdego z nas. To on zapewnia nam uśmiech na cały dzień, daje silę do efektywnej pracy i pozwala na wyczerpującą zabawę z najbliższymi. Przesypiamy 1/3 naszego życia, dlatego w trosce o Twój zdrowy sen,nasze produkty wykonaliśmy z niezwykła starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół.
Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas kreatywnego podejścia do potrzeb ludzi i kompleksowego spojrzenia na wyzwania, dlatego komfort snu jaki uzyskacie Państwo dzięki naszym materacom i łóżkom, jest niepowtarzalny i niezapomniany.

 

Twoja strefa komfortu snu

Odwiedź nasz Salon i skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy pomogą wybrać odpowiedni materac dla Twoich potrzeb. Zachęcamy również do kontaktu mailowego z naszym doradcą:

Paweł Kulikowski

 

tel. +48 502 654 722
 
e-mail: pawel.kulikowski@max-fliz.com.pl  
   

 

SEMBELLA to:

- bogate doświadczenie - 24 lata na rynku Polski oraz w Europie

- opracowany patent na piankę wysokoelastyczną zwaną Bultex (pełne podparcie ciała, wysoka sprężystość, skuteczna wentylacja, antybakteryjność, długa trwałość użytkowania)

- pełen przekrój materacy potrzebnych każdemu typowi budowy biologicznej ciała o właściwościach ortopedycznych

- wysoko gatunkowe dzianiny przeznaczone dla alergików, nadmiernie pocących się stworzone na bazie Lyocellu

- w sprzedaży materace piankowe, sprężynowe, lateksowe, stelaże klasyczne, elektryczne, kołdry, poduszki

 

 

 

ComFEEL Drift

Twój cel – komfortowy i najwyższej jakości wypoczynek jak jazda luksusową limuzyną! Wybór jest prosty – materac DRIFT! Co wyróżnia go w kolekcji ComFEEL®? Jego środkowa warstwa wykonana ze specjalnej elastycznej pianki BULTEX® jeszcze bardziej zwiększa sprężystość materaca!

To unikalne rozwiązanie sprawia, że dopasowuje się on niemal natychmiast do ciała przy każdej zmianie pozycji. Dzięki zdolności szybkiego i bardzo precyzyjnego dostosowania do krzywizny ciała umożliwia ergonomiczne podparcie kręgosłupa i jego szybką regenerację.

Wysokoelastyczna pianka BULTEX® usprawnia wentylację materaca i zwiększa komfort jego użytkowania. Wybierz materac ComFEEL® DRIFT – śpij zdrowo i wygodnie!

Korzyści dla Ciebie:

 • 7 stref twardości;
 • wkład piankowy: pianka Bultex®
 • 3-segmentowa konstrukcja pianki Bultex®
 • powierzchniowy i boczny system wentylacyjny
 • pokrowiec zdejmowany do prania;
 • 3 lata gwarancji na cały materac.

 

ComFeel Speed

Tak jak samochód dopasowuje się do drogi, po której się porusza, tak hybrydowy materac ComFEEL® SPEED błyskawicznie dostosowuje się do ciała podczas wypoczynku. Dwie warstwy pianki BULTEX® przedzielone warstwą specjalnych mini-sprężyn kieszeniowych o wysokości 6 cm niemal natychmiast umożliwiają właściwe podparcie całego ciała, wypełniając wszystkie jego krzywizny.

Trzysegmentowa konstrukcja pianki BULTEX® zapewnia podparcie w strefie biodrowej i łagodne dopasowanie w części barkowej, umożliwiając jednocześnie ergonomiczne ułożenie kręgosłupa. Symetryczna budowa materaca pozwala na jego odwracanie wokół obu osi, co skutecznie wydłuża jego żywotność i pozwala utrzymać pierwotną twardość.

Korzyści dla Ciebie:

 • 7 stref twardości;
 • wkład hybrydowy: pianka Bultex® i minisprężyny kieszeniowe;
 • 3-segmentowa konstrukcja pianki Bultex®;
 • powierzchniowy i boczny system wentylacyjny;
 • pokrowiec zdejmowany do prania.

ComFeel Start

3,2,1 … START! Witaj w świecie maksymalnego komfortu i odprężenia!
Poznaj wyjątkowe połączenie sprężyn kieszeniowych i pianki BULTEX®. Gruba warstwa trzysegmentowej pianki wysokoelastycznej stanowi znakomite podparcie ciała, a jej zwiększona twardość w środkowej części materaca umożliwia lepsze dopasowanie do każdej pozycji jaką obierzesz.

Mini-sprężyny kieszeniowe o wysokości 9 cm amortyzują drgania materaca, nadając mu sprężystość i zwiększając jego nośność. Tym samym wspomagają odciążenie kręgosłupa podczas wypoczynku. Wypróbuj zalety obu technologii wykorzystanych w budowie hybrydowego materaca ComFEEL® START, śpiąc na jego dowolnie wybranej stronie.

Korzyści dla Ciebie:

 • 7 stref twardości;
 • wkład hybrydowy: pianka Bultex® i minisprężyny kieszeniowe;
 • 3-segmentowa konstrukcja pianki Bultex®;
 • powierzchniowy i boczny system wentylacyjny;
 • pokrowiec zdejmowany do prania.

 

 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017