Modne inwestycje: hotel Heron nad Dunajcem

Inwestycje Maxfliz hotel Heron nad Dunejcem

Max-Fliz obsługuje inwestycje deweloperskie, biznesowe oraz publiczne, wyposażając osiedla mieszkaniowe, hotele, pensjonaty, domy wczasowe, restauracje, bary, szkoły, urzędy, przychodnie, szpitale, hale sportowe, lokale usługowe, biura i gabinety w meble, płytki i kamień naturalny, armaturę i ceramikę łazienkową oraz oświetlenie. Zaufały nam już setki firm, a inwestycje, w których braliśmy udział, służą Klientom w całej Polsce.

Magnetyzm hotel Heron

Tym razem zapraszamy do odwiedzenia miejsca niezwykłego, którego wyposażenie stanowiło dla krakowskiego zespołu Obsługi Inwestycji Max-Fliz prawdziwą przyjemność i dumę z dobrze wykonanej pracy. Heron Live Hotel to luksusowa rezydencja w samym centrum natury. Położony w miejscowości Sienna w małopolsce, nad Jeziorem Rożnowskim jest połączeniem gustownej elegancji z ekskluzywnym SPA, bogatej oferty 3 restauracji oraz wysokiej klasy sal konferencyjnych. Pełen wyszukanej elegancji, oferujący nowoczesne pokoje i apartamenty hotel z zachwycającym widokiem na jezioro, to miejsce, które swoją klasą i wysublimowaniem zachwyci nawet najbardziej wymagających Gości.


Heron Live Hotel to miejsce połączenia żywiołów, które energie czerpie wprost z otaczającej go natury – bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody. W Heron Live Hotel Goście czerpią radość z życia wszystkimi zmysłami.


Zaraz nad taflą jeziora usytuowane jest SPA, którego ideą jest wiara w symbiozę z naturą, w niewyczerpalne źródło harmonii, urody i i relaksu.
Wyprzedaż Max-Fliz

Strefa Wellness to podgrzewany basen zewnętrzny typu ‘Infinity Pool’ wraz z Jacuzzi zewnętrznym. Wewnątrz budynku znajduje się także basen, Jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun można także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego.


Przestronne, komfortowe pokoje z panoramicznymi oknami z widokiem na jezioro i góry, urządzone są z niezwykłym smakiem i dbałością o detale.


Max-Fliz dostarczył materiałów do wyposażenia eleganckich łazienek oraz SPA, oświetlenie do hotelu oraz płytki i kamień naturalny.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017