Miele: Kuchnia wyznacza trendy

Nowości Miele trendy w kuchni ekspres do kawy Range Cooker chłodziarka do wina

Kuchnia to energicznie bijące serce każdego domu, dlatego dla projektantów i inżynierów to nieustanne miejsce innowacji, poszukiwań ciągle nowych, lepszych rozwiązań, a także przestrzeń do pokazywania dynamicznie zmieniających się trendów. Do ekskluzywnych wnętrz wracają urządzenia wolnostojące. Najnowszą kuchennąę gwiazdą Miele jest Range Cooker – wolnostojące urządzenie, którego rozmiar umożliwia przygotowanie smacznych dań dla dużej rodziny czy na domowe przyjęcia.
Trendy w kuchni
Range Cooker Miele w centrum uwagi
Range Cooker składa się m.in. z płyty grzewczej (gazowej i płyty do smażenia) oraz, w zależności od wybranego modelu, z piekarnika, piekarnika z kuchnią mikrofalową i szuflady Gourmet. Jego design odpowiada najnowszym trendom wnętrzarskim, poszczególne modele doskonale wpisują się w przestrzenie w stylu loftowym, ale świetnie wyglądają także w tych stworzonych np. w stylu klasycznym czy prowansalskim. Urządzenia Range Cooker charakteryzuje wyjątkowa funkcjonalność i komfort obsługi.

W zależności od przestrzeni w kuchni do wyboru są dwa urządzenia Range Cooker. Do dużych wnętrz przeznaczony jest model o szerokości 122 cm (model HR 1956 G), w nieco mniejszych kuchniach sprawdzi się ten o szerokości 92 cm (model HR 1936G).
Range Miele
Do każdego Range Cookera miele oferuje dopasowany pod względem designu i funkcjonalności wyciąg kuchenny Range Hood. Użytkownicy mają do wyboru dekoracyjny wyciąg przyścienny lub wyciąg kominowy. Wszystkie wyciągi działają w obiegu otwartym , przy czym wyciąg przyścienny dla urządzenia o szerokości 92 cm może działaś także w obiegu zamkniętym.

W trosce o wino
Nie sposób wyobrazić sobie ucztowanie bez wina. Zanim dobrana do dania butelka trafi na stół, wymaga troski i odpowiedniego przechowywania. Dobrą opiekę każdej butelce zapewni chłodziarka Miele KWT 6722 iGS. Przeźroczyste drzwi pozwalają cieszyć się kolekcją bez otwierania chłodziarki, a samo otwieranie jest wyjątkowo proste dzięki funkcji Push2Open. Funkcjonalny pakiet SommelierSet został stworzony dla wytrawnych wielbicieli wina – białe wino czy szampana można wlać do schłodzonych kieliszków, a czerwone wino odpowiednio wcześniej zdekantować. Chłodziarka mieści 83 butelki 0,75 l.
Ekspres Miele
Kuchenna biżuteria
Końcowy efekt w przestrzeni kuchni budują także drobniejsze elementy, które oprócz dodania wnętrzu blasku, mogą być nieocenionymi partnerami w codziennym życiu domowników. Wolnostojące, kompaktowe ekspresy do kawy Miele CM5 to nowoczesne wzornictwo i wyjątkowo modna kolorystyka, a przede wszystkim najlepsza kawa. W zależności od upodobań i charakteru kuchni wybrać można zachowawczy w wyglądzie model ObsidianBlack czy GraphitGrey PearlFinish lub odważny RoseGold PearlFinish – nowy przebój w dekorach wnętrz kuchennych.

CM5 daje możliwość przygotowania wielu rodzajów kaw, a dzięki funkcji OneTouch for Two można zrobić 2 takie same kawy jednocześnie, bez konieczności przestawiania filiżanki. Dzięi sterowaniu dotykowemu DirectSensor ekspres jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze.

CM5 to eleganckie dopełnienie wnętrza nowoczesnej kuchni, które gwarantuje domownikom radość z doskonałego smaku i jakości kawy przez wiele lat.

Miele

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017