Sauna: domowe SPA - relaks w domowym zaciszu.

SPA sauny domowe wolnostojące

W czasach gdy chcemy mieć wszystko na wyciągnięcie ręki sauna nie jest już ekstrawagancją, ale praktycznym sposobem na relaks w domowym zaciszu. W krajach skandynawskich jest ona stałym elementem wyposażenia domu. Chociaż klimat w Polsce nie jest tak surowy jak skandynawski, to długie jesienne i zimowe miesiące zachęcają do korzystania z dobrodziejstw sauny. Korzyści regularnego saunowania jest wiele: oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawa krążenia, wzmocnienie odporności, relaks, rozluźnienie mięśni, produkcja endorfin.

Magnetyzm Formy domowe SPA


Co do pomieszczenia na saunę – możemy sobie pozwolić na zupełną dowolność. Łazienka, piwnica, poddasze ze skosami – nie stanowią problemu dla specjalistów marki Sauna Line. Dzięki możliwości zastosowania niestandardowych rozwiązań są w stanie dopasować saunę do każdego pomieszczenia. Minimalna przestrzeń do relaksu jednej osoby w pozycji siedzącej to  110x 110cm. Zazwyczaj jednak nie chcemy korzystać z kąpieli w saunie w samotności i chętnie zapraszamy do wspólnego relaksu przyjaciół i członków rodziny. Wówczas rozmiar sauny przewidziany dla kilku osób to w zależności od wybranego modelu  200 x 200cm. Sauna Line oferuje szeroki wachlarz możliwości: sauna sucha, parowa, ziołowa, czy Infra Red. W ofercie występują  4 linie produktowe, na które składają się standardowe modele, produkowane w różnych konfiguracjach i wymiarach.  

Saunaline


COMFORTLINE - linia saun klasycznych dla lubiących tradycyjne rozwiązania z lekką szklaną wariacją na temat sauny. Lekkości i niebanalnego wyglądu nadaje saunie przeszklony front lub szklane narożne wejście. Delikatny portal świetnie współgra z lekką formą. Miłośnikom ciepłego i różnorodnego wnętrza oddajemy do dyspozycji oświetlenie wydobywające się bezpośrednio zza oparcia lub klasyczne z możliwością wyboru barw w zależności od nastroju czy upodobań. Wnętrze sauny wykonane jest z drewna Hemlock, natomiast ergonomiczne ławy oraz taboret z Abachi.

PERFECTLINE urzeka prostą i geometryczną formą. Wnętrze sauny wykonane z powtarzających się prostokątnych, dużych paneli drewnianych w odcieniu jasnym lub ciemniejszym świetnie prezentuje się w dużym przeszklonym froncie. Portal sauny - delikatny, nadający charakteru, kontrastujący barwą. Ławy o prostych kształtach tworzą spójną całość. Wnętrze sauny wykonane z płyty sauniarskiej Robinia lub Hemlock, a ławy z Abachi.

Saunaline

BESTLINE model zaprojektowany z myślą o tradycyjnych upodobaniach z nutą nowoczesności. Duże narożne przeszklenie nadaje saunie lekkości i wdzięku. Na oparciu ławy można wybrać 1 spośród 4 motywów. Dzięki ledowemu oświetleniu możemy bawić się światłem, wpływać na organizm lub po prostu odpoczywać i czerpać przyjemność. Sterowanie grzaniem, oświetleniem, muzyką odbywa się z zewnętrznego dotykowego panelu. Wnętrze sauny oraz ławy wykonane są w całości z drewna Abachi.

MODERNLINE to linia saun o nienagannej prostocie i elegancji. Minimalistyczne wzornictwo z idealnie dopracowanym wnętrzem i ograniczoną liczbą dodatków. Ściany wykonane z geometrycznych, prostych, powtarzających się form w kształcie prostokątnych paneli drewnianych. Ławy o niebanalnym kształcie. Najwyższa jakość zarówno jeśli chodzi o design jak i wykonanie. Czyste białe światło wydobywające się zza oparcia tworzy efekt przestronności a zarazem harmonii. Skontrastowanie jednolitej formy wnętrza sauny z czarnym połyskującym portalem i białym wykończeniem zewnętrznym podkreśla niepowtarzalność serii. Wnętrze sauny wykonane jest z paneli Hemlock, a niepowtarzalne ławy i taboret: Abachi.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017