FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Czy w Max-Fliz jest drogo?Otwórz lub zamknij

  Dobre pytanie :-) Nasi pracownicy, słysząc taką opinię "na mieście" odpowiadają prosto z mostu: "a byłeś sprawdzić? ;-)". Jesteśmy świadomi, że opinia o nas często kojarzy się z wysokimi cenami. Z przyjemnością ogłaszamy, że zakupy u nas są na każdą kieszeń. Naszym celem jest dostarczenie produktów najwyższej jakości, renomowanych, europejskich producentów w takiej formie, żeby przyjemność tworzenia wnętrz szła w parze z rozważnym dysponowaniem Państwa finansami. Jesteśmy gotowi na weryfikację – zachęcamy do odwiedzin i testowania nas :-)

 • Czym jest Max-Fliz?

  Otwórz lub zamknij

  Naszym celem, jest pomóc w realizacji marzeń swoich Klientów. To u nas powstają koncepcje i idee, którymi w asyscie naszych Doradców chcemy się dzielić. Wobec każdej odwiedzającej nas osoby, mamy oczywisty obowiązek poświęcić czas, podzielić się doświadczeniem i zmaksymalizować szanse na wykreowanie codzienności, w której chcemy żyć – wygodnie i z klasą. Wnętrza to nasza pasja. W Max-Fliz kreujecie Państwo swoją przyszłość. Zapraszamy do Salonów w Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu.

 • Czy do zakupów otrzymam transport gratis?

  Otwórz lub zamknij

  Jak najbardziej przewidujemy tego rodzaju usługę (w niektórych sytuacjach bezpłatnie). Prosimy o zapoznanie się z warunkami skorzystania z tej możliwości: TUTAJ

 • Jakie produkty mogę kupić w Max-Fliz?Otwórz lub zamknij

  W Max-Fliz staramy się umożliwić naszym Klientom wyposażenie całego mieszkania/domu. Na dziale Łazienki, oprócz płytek, dysponujemy ceramiką, armaturą, meblami i akcesoriami łazienkowymi oraz Wellness&Spa. Ponadto zapraszamy na działy: Meblowy, bogaty w aranżacje sypialni, jadalni, salonów, gabinetów, itd; Oświetlenie, gdzie znajdziecie Państwo lampy do każdego pomieszczenia jak również do zastosowanie na zewnątrz; oraz Kuchnie oferujące zarówno meble jak i sprzęt AGD. Dodatkowo na pierwszym piętrze, obok mebli i oświetlenia mamy dział Dodatków i akcesoriów. Dla wielbicieli wypoczynku na świeżym powietrzu prezentujemy meble i baseny ogrodowe.

 • W jakiej formie mogę zapłacić za zakupy w Salonach Max-Fliz?Otwórz lub zamknij

  W swoich placówkach umożliwiamy płatności w formie: gotówki, przelewu, kartą (również PayPass).

Salon roku 2017, gazele biznesu 2017