Oferta dla salonów i sklepów oferujących płytki ceramiczne i gresowe.

Oferta dla salonów i sklepów oferujących płytki ceramiczne i gresowe.

Naszą ofertę dedykujemy nie tylko Klientom detalicznym, Developerom i Inwestorom, ale także Przedsiębiorcom, którzy poszukują solidnego Partnera Biznesowego, oferującego wysokiej jakości materiały w atrakcyjnych cenach.
Oferujemy kompleksowe wyposażenie łazienek oraz wnętrz w płytki ceramiczne i gresowe, inspirowane najnowszymi kolekcjami i trendami w designie. 25 lat stawiania na ciągły rozwój w branży pozwala nam na dzielenie się doświadczeniem i zdobywaną przez te lata wiedzą.


Chętnie dzielimy się też doświadczeniem, zdobytym przy tworzeniu ekspozycji w salonach Max-Fliz w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Firmom, podejmującym z nami współpracę w zakresie hurtu, oferujemy pomoc w aranżacji i wykonawstwie ekspozycji sklepowych dostarczając potrzebne materiały.

Markowe płytki.

Wśród oferowanego asortymentu płytek ceramicznych i gresowych znajdują się zarówno produkty krajowe, jak również renomowanych producentów z Hiszpanii czy Włoch. Wszystkie dystrybuowane przez nas materiały posiadają niezbędne badania i certyfikaty. Gwarantujemy niezwykle korzystne warunki handlowe dla sklepów i hurtowni, ciągłość oferty oraz zachowanie odpowiednich stanów magazynowych oferowanych produktów.

Korzyści ze współpracy z Max-Fliz:
- duże stany magazynowe
- atrakcyjne warunki
- rzeczowe doradztwo w ekspozycji
- selektywna polityka dystrybucji
- terminy płatności
- materiały reklamowe

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane sklepy detaliczne, salony z wyposażeniem łazienek oraz inne  Firmy Handlowe zainteresowane współpracą z Max-Fliz.

 

  Mirek Filipek
Sylwia Piszcz
 
  tel. +48 795 561 364 tel. +48 795 106 937  
       
       


 

 Katalog MaxHome 2016

Salon roku 2017, gazele biznesu 2017