Oferta dla Architektów & Biur Projektowych

Dobrze zaprojektowana współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów, biura architektoniczne oraz pracowanie aranżacji wnętrz. Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo zrealizować wszystkie założenia projektowe oraz zapewnić swoim Klientom kompleksowe usługi.

Gwarantujemy najwyższe standardy biznesowe oraz korzystne warunki współpracy.

Wszystkie szczegóły dotyczące zasad kooperacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z pracownikami naszego salonu.

Nasze argumenty

  • Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym.
  • Zapewniamy konkretne korzyści.
  • Posiadamy jedną z największych w Polsce ekspozycji handlowych.
  • "Na żywo" prezentujemy Klientom ponad 100 oryginalnych aranżacji.
  • W naszym salonie można znaleźć meble i elementy wystroju ponad 300 polskich i europejskich  producentów.
  • Dzięki znakomicie zaopatrzonym magazynom zapewniamy towar od ręki przez 7 dni w tygodniu.
  • Zapewniamy kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo. 

Odwiedź nasz salon i zapytaj o szczegóły

Serdecznie zapraszamy

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy z krakowskim salonem prosimy o kontakt:

strefa.architekta@max-fliz.com.pl 

 

Grzegorz Broniowski Artur Jachymczak Maciej Szwajda Marek Isztok
tel.: +48 12 211 21 30 tel.: +48 12 211 21 32 tel.: +48 12 211 21 33 tel.: +48 12 211 21 31
kom.: +48 510 696 666 kom.: +48 501 025 912   kom.: +48 601 624 374
e-mail: g.broniowski@max-fliz.com.pl e-mail: a.jachymczak@max-fliz.com.pl e-mail: m.szwajda@max-fliz.com.pl e-mail: m.isztok@max-fliz.com.pl
Michał Plewa Mariusz Sotwin                                                                                                                     
tel.: +48 12 211 21 30 tel.: +48 12 211 21 32    
kom.: +48 692 763 353 kom.: +48 662 009 502    
e-mail: michal.plewa@max-fliz.com.pl e-mail: mariusz.sotwin@max-fliz.com.pl     

 

STREFA ARCHITEKTA - DZIAŁ MEBLI

Bernadetta Kruk Aida Amer                                                                                                                                      
tel.: +48 12 211 21 71 tel.: +48 12 211 21 70    
kom.: +48 501 323 447 kom.: +48 506 236 628    
e-mail: bernadetta.kruk@max-fliz.com.pl e-mail:  aida.amer@max-fliz.com.pl
   

 

STREFA ARCHITEKTA - DZIAŁ OŚWIETLENIA

Dariusz Pająk 
Mateusz Suchanek
                                                                                                                                     
tel.: +48 12 211 21 60                                   tel.: +48 12 211 21 61    
kom.: +48 533 301 790 kom.: +48 726 959 225    
e-mail: dariusz.pajak@max-fliz.com.pl e-mail: mateusz.suchanek@max-fliz.com.pl
   

 

STREFA ARCHITEKTA - DZIAŁ KUCHNI

Magda Załęczna 
                                                                                                                                       
tel.: +48 12 211 21 85                                   
kom.: +48 664 258 174      
e-mail: magda.z@max-fliz.com.pl       

 

STREFA ARCHITEKTA - DZIAŁ DRZWI I PODŁÓG

Marcin Orlicki
                                                                                                                                       
                          
kom.: +48 606 426 700      
e-mail: drzwi@max-fliz.com.pl
     

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy z wrocławskim salonem prosimy o kontakt:

architekci@maxfliz-wnetrza.pl

 

Patrycja Wolniewicz           
Mateusz Olszak

 

Maciej Trzciński

  tel.: +48 71 722 37 00  

tel.: +48 71 722 37 06

kom.: +48 669 608 688 kom.: +48 696 731 575  

kom.: +48 668 398 805                                         

e-mail: patrycja@maxfliz-wnetrza.pl e-mail: mateusz.olszak@maxfliz-wnetrza.pl  

e-mail: m.trzcinski@maxfliz-wnetrza.pl 

 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy z katowickim salonem prosimy o kontakt:

Mariusz Pabjańczyk Damian Kucharski Filip Spyra  
kom.: +48 502 390 698 kom.: +48 664 012 558 kom.: +48 500 665 529  
tel.: +48 32 720 92 16 tel.: +48 32 720 92 17 tel.: +48 32 720 92 41  
mariusz.pabjanczyk@katowice.max-fliz.pl damian.kucharski@katowice.max-fliz.pl 
filip.spyra@katowice.max-fliz.pl   

 

Dział meblowy - Tomasz Kukuła Dział oświetlenia - Robert Bielanin                                                          
tel.: +48 32 720-92-20 tel.: +48 32 720 92 23    
kom.: +48 667-125-808 kom.: +48 512 138 292    
e-mail: tomasz.kukula@katowice.max-fliz.pl e-mail: robert.bielanin@katowice.max-fliz.pl    

 

Salon roku 2017, gazele biznesu 2017