W Maxfliz taniej o VAT

Cały regularny asortyment Maxfliz - płytki podłogowe i ścienne można kupić z mocno obniżonych cenach. Także ceramikę łazienkową - umywalki, wanny, toalety, bidety, brodziki i kabiny prysznicowe dostępne są w ramach akcji BEZ VAT ze specjalnym rabatem.

To nie BLACK FRIDAY to coś lepszego!
Do 15 grudnia CAŁY ASORTYMENT TANIEJ O VAT!

Przyjdź do Salonów Maxfliz i wybieraj spośród modnych, nowoczesnych i wysokojakościowych produktów. To jedyna taka okazja w roku!

 


Jak wygląda akcja bez VAT?

Cały miesiąc w salonach Maxfliz w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu cały asortyment taniej o wartość podatku VAT. Cena produktów została obniżona w ramach akcji BEZ VAT, a więc trzeba się spieszyć, bo jak pokazują ostatnie lata produkty szybko znikają z półek i magazynów.Co jest dostępne z rabatem BEZ VAT?

Cały regularny asortyment Maxfliz, a więc płytki podłogowe i ścienne można kupić z mocno obniżonych cenach. Także ceramikę łazienkową a więc umywalki, wanny, toalety, bidety, brodziki i kabiny prysznicowe dostępne są w ramach akcji BEZ VAT ze specjalnym rabatem.Ale Maxfliz to nie tylko łazienka. Dlatego akcja BEZ VAT obejmuje również meble wypoczynkowe, łóżka, biurka, krzesła i stoły i różnego rodzaju meble uzupełniające. Jeśli ktoś zechce wybrać nasze lampy i oświetlenie również zostanie objęty promocją BEZ VAT.Akcją objęte jest ponad 5 tysięcy artykułów a akcja trwa do 15 grudnia. Warto sprawdzić co można wymienić we własnym mieszkaniu lub domu, na lepsze, nowsze, ładniejsze czy trwalsze.Trzeba wiedzieć, że akcja BEZ VAT nie łączy się z innymi promocjami oraz nie dotyczy produktów sprowadzanych na zamówienie. Akcja obejmuje produkty dostępne od ręki, by każdy mógł cieszyć się produktami od razu po zakupie.

Promocja nie dotyczy również zakupów w sklepie internetowym oraz w Outletach Maxfliz. W Krakowie akcją BEZ VAT nie objęty jest również dział firan.

 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017