Nowe materace, nowa jakość - Magic Dream

materace sprężynowe, materace multipocket, materac z pianki Memory Foam, materac ortopedyczny, MagicDream

Jak ważny jest sen nie trzeba w zasadzie nikomu tłumaczyć. Aby po przespanej nocy móc cieszyć się energią i dobrym samopoczuciem należy, przede wszystkim, zadbać o sen właśnie. Spokojny sen poprawia bowiem odporność i zdolności regeneracyjne organizmu.

 

W łóżku spędzamy średnio 1/3 życia, a wciąż do wyboru materaca przywiązujemy najmniejszą wagę. To błąd! Od materaca bowiem zależy nie tylko nasz sen, ale także zdrowie. Czy może być coś ważniejszego?

Na rynek weszły właśnie materace Magic Dream, które oferują nowoczesne materace, w których skład wchodzi pianka z pamięcią "Memory Foam", a także materace kieszeniowe z nowoczesnym systemem niezależnych sprężyn.


Materace piankowe z pamięcią gwarantują odpowiednie podparcie i naturalny układ kręgosłupa. Zmniejszają nacisk na mięśnie, poprawiają krążenie krwi i są polecane dla osób ze schorzeniami kręgosłupa.

Materace kieszeniowe są idealne dla zwolenników spania na boku lub na plecach, ponieważ oferują prawidłowy układ ciała pod naciskiem ciężaru strefowego. Niezależne sprężyny niwelują falowanie materaca i doskonale dopasowują się do sylwetki śpiącego.

Dzięki materacom Magic Dream zmniejszają się takie dolegliwości jak: bóle głowy, sztywność karku, bóle pleców i stawu biodrowego, bóle kolan i problemy z krążeniem. A do tego tapicerowane są antybakteryjnymi materiałami, miękkimi i funkcjonalnymi w użyciu.

Zapraszamy do salonów MaxFliz, gdzie nowe materace Magic Dream czekają już na Państwa.

 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017