Strona archiwalna

Wyjątkowa wystawa w Krakowie. 15% rabat czeka na Ciebie.

Piękna strona życia, piękna strona wnętrza, MaxFliz rabaty, promocje

Jest tyle okazji do świętowania!

Wielkie otwarcie wystawy historii łazienek w MaxFliz Kraków już 23.06!

Z tej okazji od 19 do 30.06 wszystkie marki własne MaxFliz kupisz z rabatem - 15%.

Piękna strona życia!

 

Wyjątkowe wnętrza – wyjątkowa wystawa
Nasza designerska podróż przez wnętrza rozpoczęła się ponad 25 lat temu. Salony Max-Fliz to miejsca dla miłośników piękna, gdzie design łączy się z funkcjonalnością. Od lat jesteśmy znani z najpiękniejszych płytek całego świata i szerokiej oferty łazienkowej. Mamy w ofercie kilkaset aranżacji i inspiracji, mebli, lamp, armatury łazienkowej, kuchni i elementy wykończenia wnętrz.

Dlatego z radością wraz z Muzeum Narodowym w Krakowie zapraszamy na niecodzienną wystawę i cykl imprez o polskim designie łazienkowym. Jakie płytki królowały w Polskich łazienkach ćwierć wieku temu? Co dizajnerzy proponują dziś? Po co w fabrykach płytek stalowe kulki? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć, dzięki imprezom*, jakie w ramach partnerstwa z Muzeum Narodowym w Krakowie, organizuje MaxFliz.

22 czerwca w salonach MaxFliz w ramach współpracy z muzeum Narodowym w Krakowie rusza wyjątkowy cykl imprez towarzyszących słynnej już wystawie „Z drugiej strony rzeczy - historia polskiego designu po 1989 roku”.


Rozpoczynamy niepowtarzalną, bo satelitarną wystawą: „Płytki, flizy i kafelki. Polska łazienka po 1989 roku”, którą już od 22 czerwca będzie można oglądać w krakowskim salonie firmy przy ulicy Zakopiańskiej 58. Będzie składała się ona z kilku części. Jedna z nich poświęcona będzie temu, co ma do zaoferowania współczesne wzornictwo. Inna – przeniesie oglądających w przeszłość o ćwierć wieku, dzięki zdjęciom i próbkom płytek z tamtego okresu. Dla wielu osób będzie to unikalna okazja, by dotknąć np. niewypalonej płytki. Wystawę będzie można oglądać przez miesiąc, do 21 lipca.

Takie spojrzenie w przeszłość pozwoli nam odkryć historie, które stoją za najbardziej kultowymi wnętrzami ubiegłych lat. Zapraszamy do świata wnętrz MaxFliz – piękna strona życia. Piękna strona wnętrza.

Naszej wyjątkowej wystawie towarzyszy wyjątkowa akcja – wszystkie marki własne: MaxHome (płytki ceramiczne i gresowe), Maxliving (meble), MOBI (armatura i ceramika łazienkowa), Maxlight (oświetlenie), Hydrowell (baseny ogrodowe) kupisz z rabatem -15%. Promocja trwa od 19.06.2018 do 30.06.2018.

 

*O imprezach towarzyszących Wystawie można przeczytać TU.

 

Regulamin promocji 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017