Strona archiwalna

Świętuj z nami we Wrocławiu. Zgarnij 15% rabatu.

Salon Roku MaxFliz Wrocław, rabat 15%, promocja na marki własne

Jest tyle okazji do świętowania!

MaxFliz Wrocław otrzymał zaszczytny tytuł Salon Roku. Z tej okazji od 19 do 30.06 wszystkie marki własne MaxFliz kupisz z rabatem 15%.
Piękna strona życia!


Nie możemy się nacieszyć!
Max-Fliz został laureatem konkursu Salon Roku 2018 właśnie dzięki Wam! Decyzją Kapituły konkursowej i dzięki licznym głosom wrocławian tytuł najlepszego Salonu Roku 2018 w województwie dolnośląskim przypadł właśnie nam.
Z tej radosnej okazji, chcemy podziękować naszym klientom za zaufanie i tworzenie swoich wnętrz  właśnie z nami. Odwiedzając nas w dniach od 19 do 30 czerwca wszystkie produkty naszych marek własnych – Maxliving, Maxhome, Maxlight, MOBI, Hydrowell kupicie z rabatem 15%.

Wyjątkowe wnętrza – wyjątkowe rabaty

Meble wypoczynkowe, łóżka, lampy, armatura i ceramika łazienkowa, płytki ceramiczne i gresowe, meble ogrodowe pozwolą Ci dokonać stylowej metamorfozy Twojego domu lub mieszkania w sprawdzonej jakości, w oparciu o najnowsze trendy i wiedzę naszych wyszkolonych doradców. Zapraszamy na letnie zakupy -15%. Przejdźcie z nami na Piękną Stronę Wnętrza.

Max Załoga dziękuje Wrocławianom jeszcze raz za głosy i zaufanie. Dziękujemy!!! Dziękujemy za głosy oddane w plebiscycie i dziękujemy, że możemy tworzyć piękne wnętrza właśnie z Wami!


Promocja obejmuje marki MaxHome, Maxliving, MOBI, Maxlight, Hydrowell. Promocja trwa od 19.06.2018 do 30.06.2018. 

Regulamin promocji 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017