Nasi Klienci znają różnicę. Odkryj parkiety ceramiczne w Max-Fliz

Parkiety ceramiczne w Max-Fliz poznaj róznicę

Drewniane podłogi nadają wnętrzu charakteru, szlachetnego sznytu. Ale ich niewątpliwy urok wiąże się z pewnymi niedogodnościami, których użytkownik powinien być świadom, zanim zdecyduje się na wybór takiego materiału.

A co, jeżeli ktoś chce osiągnąć podobny efekt, ale bez tych uciążliwości? Dla takich osób zostały stworzone i są ciągle udoskonalane parkiety ceramiczne.

Płytki ceramiczne i gresowe imitujące naturalne drewno nie są nowością. Ale o ile kilkanaście lat temu można je było uznać wyłącznie za marną namiastkę, dziś, dzięki stałemu rozwojowi technologii w pełni zasługują na nazwę parkietów ceramicznych. Estetyką często nie odróżniają się od pierwowzorów, za to górują nad nimi właściwościami fizycznymi.
Parkiet ceramiczny MaxHome w łazience
Tam, gdzie zostały zainstalowane, nie trzeba zwracać uwagę na to, czy pomieszczenia mają odpowiednią wilgotność. Nie wymagają szczególnej pielęgnacji, woskowania czy cyklinowania. Nie istnieje ryzyko, że zużyją się zbyt szybko w miejscach o intensywniejszym ruchu. Nie są im straszne damskie szpilki, psie lub kocie pazury, naniesiony piasek czy iskry z kominka. Są świetnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe. Dobrze ułożone parkiety ceramiczne, będą służyć bez problemu przez kilkadziesiąt lat.  A efekt, jaki dają, potrafi być urzekający.

Dzięki wykorzystaniu cyfrowego odwzorowania, producenci mają dziś praktycznie nieograniczone możliwości przenoszenia rysunków drewna na płytki.
parkiet ceramiczny w sypialni
Niektórzy, tak jak Porcelanosa, sięgają po inspiracje szczególnymi gatunkami lub artefaktami rękodzieła stolarskiego. Na takiej pożywce wyrosła kolekcja Star Wood, która tak realistycznie imituje drewno, że łatwo o pomyłkę. Nawiązując do kunsztownych skrzypiec, tradycyjnych łodzi skandynawskich, szlachetnych beczek, w których dojrzewają zacne trunki i japońskich drzewek bonsai producent stworzył niepowtarzalną kolekcję ceramicznych desek, a każdy z 11 wzorów do niej należących, może uwieść najbardziej wyrafinowanych odbiorców, oszukać ich zmysły.

Ale nawet tam, gdzie wytwórca nie czerpał z tak oryginalnego źródła inspiracji, można odnaleźć ceramiczne imitacje drewna, które śmiało mogą konkurować  z dziełami Matki Natury. W marce MaxHome można wybierać spośród kilku kolekcji ceramicznych parkietów – w różnych stylach, rozmiarach, kolorach. Dzięki zróżnicowanym rysunkom i fakturom wymagający klienci znajdą wśród nich rozwiązania, doskonale pasujące do ich wymarzonego wnętrza.

 

Aby sprawdzić jak parkiety ceramiczne prezentują się na żywo, zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017