Od użytkowości do doznań. Nowoczesne strefy kąpielowe Dallmer

Nowoczesne i designerskie odpływy liniowe Dallmer w Max-Fliz

Nowoczesne strefy kąpielowe posiadają swoją atmosferę. Są zachęcające, inspirujące – a czasem też zaskakujące. To pomieszczenia odpowiadające pewnej koncepcji architektonicznej, określonej linii. Do takich właśnie nowoczesnych stref kąpielowych Dallmer oferuje nowatorskie rozwiązania odwadniające. Jeśli poszukują Państwo produktu, który przyciąga wzrok bądź z założenia ukrywa pewne elementy, to Dallmer zapewnia odpowiednie rozwiązanie, które sprawi, że łazienka lub strefa Spa stanie się doskonała.

Produkty Dallmer wyróżniają się wielokrotnie nagradzanym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania i nowatorską technologią. Przewaga nad konkurencją nie jest dziełem przypadku – to efekt naszej nieustannej pracy od przeszło 100 lat. Najnowsze dzieło twórców Dallmer to odpływy kolorowe – naszym faworytem jest mosiądz.

To detal tworzy architekturę. Wszędzie na świecie. Dlatego też systemy odwadniające Dallmer znalazły zastosowanie w tak wielu niezwykłych budynkach. Na przykład Burj Khalifa w Dubaju, Pan Peninsula Residential Towers i One Hyde Park w Londynie oraz kompleksie Rheinauhafen w Kolonii.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Dallmer i kreowania nowoczesnych stref kąpielowych!

 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017