Nowości meblarskie od Cattelan Italia

Meble stoły krzesła nowości z targów w Mediolanie Cattelan Italia

Zamiłowanie do oryginalności, a także ogromne poszanowanie rzemieślniczej precyzji i tradycji projektowania - te wartości doprowadziły firmę Cattelan Italia na sam szczyt światowego rynku meblarskiego. Cattelan Italia jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, a jej produkty są synonimem luksusu, elegancji i dobrego stylu.

Firma powstała z wielkiej pasji i miłości do mebli, a założyli ją Gorgio oraz Silvia Cattelan w 1979 roku. Marka stała się od razu bardzo znana w branży. Dla Cattelan tworzą dzisiaj najbardziej znani i popularni projektanci, którzy gwarantują indywidualne projekty, atrakcyjne wzornictwo i wyjątkową formę. W tak zacnym gronie znajdują się między innymi: Yoshino, Plazzogna, De Longhi, a także Nanni,czy Studio Cà Nova. Tworzyć dla Cattelan pragną również:  Gruppo grafite, Shito, Jackson oraz Lucatello.

Cattelan Italia to wysokiej jakości meble włoskie odpowiednie do salonu, jadalni, a także sypialni. W ofercie znajdują się także luksusowe lustra oraz elementy oświetleniowe. Na targach iSaloni 2017 w Mediolanie, gdzie firmy meblarskie prezentują najnowsze trendy wnętrzarskie, Cattelan Italia pokazał kilka nowych modeli.  

Nowości Cattelan Italia z targów w Mediolanie mozna obejrzeć w katalogu:

Zobacz katalog nowości

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017