Polskie=dobre. Meble Paged w Max-Fliz

Polskie meble Paged w salonach Max-Fliz drewniane meble Jasienica

Z dumą możemy już powiedzieć, że my w Max-Fliz doceniamy polską myśl projektową! W naszej ofercie oprócz designu meblarskiego z Włoch, Hiszpanii czy Grecji dostęne są również meble najlepszych polskich producentów. Własnie dołączył do nich uhonorowany wieloma nagrodami Paged.

Polska firma Paged jest jednym z czołowych europejskich producentów mebli, szczególnie pod względem unikalności oferty, wśród której są meble gięte – ręcznie wytwarzane tylko w kilku miejscach na świecie. Z dwóch zakładów zlokalizowanych w Jasienicy i Sędziszowie Małopolskim pochodzą kolekcje, które trafiają na rynek polski oraz do 50 krajów na wszystkich kontynentach, w tym m.in. do tak odległych miejsc, jak Japonia, Australia, Stany Zjednoczone czy Kolumbia.
Paged Meble jest kontynuatorem tradycji jednej z najbardziej doświadczonych firm meblarskich w Polsce. Historia przedsiębiorstwa sięga 1881 roku, kiedy to w Jasienicy powstała jedna z pierwszych na świecie fabryk mebli giętych. Miejsce to jest symbolem bezprecedensowej tradycji i ciągłości funkcjonowania tego najdłużej działającego producenta mebli na terenie Polski, który od ponad stu trzydziestu lat nieprzerwanie kontynuuje i rozwija działalność.Meble Paged - tradycja i nowoczesność.
Meble cechuje unikalne i zaawansowane wzornictwo, pieczołowitość wykonania, różnorodność wykończenia oraz duży udział starannie wyselekcjonowanego litego drewna i naturalnych fornirów. Oferta pod marką Paged dostępna jest w 250 punktach dystrybucji na terenie całej Polski.Różnorodność wzornicza poszczególnych kolekcji mebli sprawia, że nasze meble sprawdzają się w każdym wnętrzu i wizji estetycznej.

W drugim numerze Magnetyzmu Formu - trendbooka Max-Fliz, na stronach 34-35 możecie przeczytać wywiad z projektantką Jadwigą Husarską-Sobina, autorką jednego z krzeseł Paged: Aldo

  Magnetyzm Formy Jadwiga Husarska-Sobina

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017