Otwieramy nowy salon w Krakowie!

Nowy salon z wyposażeniem wnętrz płytki ceramiczne meble lampy Max-Fliz Jasnogórska 4 Kraków

Czas potwierdzić plotki, że Max-Fliz Kraków nie poprzestaje na jednym salonie przy Zakopiańskiej 58. Otwiera się nowy punkt – to nowy etap w rozwoju Max-Fliz. Otwieramy się w 25-lecie istnienia. Już od 16-go września zapraszamy na ul. Jasnogórską 4 w Krakowie. 

 

 

"Decyzja o otwarciu nowego salonu w Krakowie dojrzewała w nas od dawna. Od wielu naszych Klientów z północnej części Krakowa dostawaliśmy informacje, że nie mogą dojechać np. na wizualizację na konkretną godzinę, ze względu na zwiększony ruch w mieście, wypadek czy remonty na ulicach. Kraków nie jest wyjątkiem jeśli chodzi o stopień zakorkowania ulic – Zakopiańska 58, gdzie stoi nasz salon-matka, znajduje się w południowej części Krakowa, Jasnogórska 4 to ‘wylotówka’ na Olkusz i północny węzeł komunikacyjny. Przedostanie się z jednej części do drugiej czasem wymaga naprawdę sporych umiejętności logistycznych, cierpliwości i czasu. Postanowiliśmy więc ułatwić życie naszym stałym i nowym Klientom i otworzyć drugi salon właśnie tam.

Asortyment, który dostępny będzie w nowym salonie przy Jasnogórskiej 4, to wybór sprawdzonych marek własnych. Na 800 m2 pokazujemy przykładowe aranżacje łazienek z płytkami ceramicznymi i gresami marki MaxHome. Nie brakuje też działu mebli i oświetlenia, gdzie pokazujemy dobrą jakość w dobrej cenie w wykonaniu marek Maxliving i Maxlight, które cieszą się dużym uznaniem naszych Klientów. Pokażemy również najmodniejsze perełki aranżacyjne – płyty wielkoformatowe. Jasnogórska to będzie taki Max-Fliz w pigułce – najbardziej popularne produkty zaraz obok sprawdzonych materiałów wykończeniowych.

Chcemy, by Klient wchodząc pod nasz dach mógł wyposażyć swój dom czy mieszkanie bez konieczności kluczenia po wielu sklepach – jedno miejsce, jeden doradca. W ten sposób można lepiej dopasować ofertę pod preferencję indywidualnego Klienta. Łatwiej zrozumieć jego potrzeby, oczekiwania i wyjść im naprzeciw. Klient zyskuje wówczas pewność, że jego dom będzie wyposażony zgodnie z oczekiwaniami, oszczędza czas (korki w Krakowie pomiędzy centrami handlowymi są już legendarne) i, nie bójmy się tego powiedzieć – pieniądze. Zakup wszystkiego pod jednym dachem to korzyść jaką chcemy zapewnić naszym Klientom."

Fragment wypowiedzi Wojciecha Kędronia - członka zarządu Max-Fliz Kraków.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017