Płytki ceramiczne TOP 8

Max-Fliz poleca najlepsze płytki ceramiczne  płytki kuchenne i płytki łazienkowe

"Ubierz" swoje podłogi i ściany w unikalne wzory, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter, oraz sprawią, że Twój dom lub mieszkanie będzie zachwycać głębią kolorów i oryginalną stylistyką.
W naszych salonach znajdziesz płytki ścienne i podłogowe z wyjątkowych kolekcji ceramicznych i gresowych, renomowanych producentów z całego świata.

Wyobraź sobie ściany i podłogi, które prezentują się zjawiskowo, w pełni odzwierciedlają Twoje preferencje i sprawiają, że wnętrza Twojego domu są prawdziwie unikalne. Teraz sprawdź szczegóły naszej kompleksowej oferty i wybierz się na zakupy, aby urzeczywistnić swoje marzenia.

 

Oto ranking Max-Fliz na czerwiec/lipiec 2017 TOP 8 najlepszych płytek:

3D Wall Design ATLAS CONCORDE

Kolekcja płytek ściennych o fakturze, która do każdego wnętrza wprowadzi grę światłocieniem. Płytki występują w wielu wzorach, kilku kolorach i 3 wymiarach – 55x100, 40x80 oraz 30,5x56 cm

 

 

Etic Pro ATLAS CONCORDE

Kolekcja płytek gresowych wiernie imitujących naturalne drewno, powstała z myślą o zastosowaniu komercyjnym i rezydencjalnym – do wewnętrz i na zewnątrz. Można wybierać pośród różnych rodzajów drewna, kilku formatów, charakterystycznych dla desek oraz rozmaitych wykończeniach powierzchni – mat, struktura i błysk.

 

I clasici di Rex od grupy FLORIM to, jak sama nazwa mówi kolekcja gresowych imitacji klasycznych kamieni z oferty firmy Rex, uzupełnionych niebanalnymi imitacjami drewna. Propozycja do wnętrz eleganckich, wysmakowanych i ponadczasowych. Płytki występują w 8 kolorach, w szerokiej gamie rozmiarowej – od 60x60 cm aż po 180x320 cm.

 

I clasici di Rex


Sands Experience od ITALGRANITIto seria płytek nawiązujących do piaskowca. Inspiracje tym kamieniem można zauważyć nie tylko w kolorystyce i wzorze płytek podstawowych, ale również dekoracjach, w których można znaleźć między innymi, powierzchnię plaży, muskaną wodą i wiatrem. Cała kolekcja to kilkadziesiąt płytek, do wyboru, w modnych kolorach, formatach i fakturach. Dzięki wysokiej odporności technicznej, nadają się nie tylko do domów i mieszkań, ale również sklepów, hoteli, biur.

 


Marmi Imperiali od ITALGRANITI to nowoczesne płytki, w sposób spektakularny odświeżające pałacową klasykę. Oprócz płytek podstawowych wiernie imitujących marmury, uwagę przyciągają tapetowe dekoracje, boazeryjne panele i rozety imitujące kamienne intarsje – odpowiednio zakomponowane pomogą stworzyć eleganckie i niepowtarzalne wnętrze.

 


Priorat od KERABEN to seria, która na nowo interpretuje klasyczną terrakotę i beton. Stonowana kolorystyka i dekoracyjne wzory, inspirowane starą ceramiką, zostały ujęte w formacie 60x60 cm. Płytki doskonale sprawdzą się we wnętrzach balansujących na pograniczach stylów – nowoczesnego, środziemnomorskiego czy rustykalnego. 

 

Priorat KERABEN

Priorat KERABEN


Agrila Pasadena od PERONDA to płytki ścienne dla tych, którzy są zakochani we wnętrzach śródziemnomorskich. Płytka ta występuje w 5 kolorach, a w każdym będzie przyciągać uwagę dzięki oryginalnej, koronkowej dekoracji powierzchni. Podłużny format – 7,5x30 cm podkreśla związki z klasyczną, śródziemnomorską ceramiką. 

 


Lenos by Onset to kolekcja płytek PERONDA, które mają moc przenoszenia w czasie i przestrzeni. Wnętrze, w którym zostaną ułożone, cofnie się o około 100 lat i przesunie w rejony Europy ulokowane nad Morzem Śródziemnym. Seria wiernie naśladuje starą hiszpańską i marokańską ceramikę. Kopiuje nawet niedoskonałości rysunku, przetarcia, imituje naturalne zużycie płytek. To propozycja dla prawdziwych koneserów, tęskniących za południowym słońcem i prostym, radosnym życiem, jakie można pod nim wieść. 

 

 

 

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017