Nowy numer "Magnetyzmu Formy" już w Max-Fliz oraz w salonach partnerskich

Nowy numer magazynu Magnetyzm Formy czyli trendbook Max-Fliz 3/2017 magazyn wnętrzarski modne wnętrza wywiady z architektami Kazimierz Kaźnica

Z okazji jubileuszu – dwudziestej piątej rocznicy powstania marki Max-Fliz, chcieliśmy złożyć serdeczne gratulacje wszystkim tym, którzy przez lata współtworzyli ją z nami. Partnerom biznesowym, kontrahentom, dostawcom, naszym nieocenionym i wymagającym Klientom, którzy przez lata cenili nas za wysoką jakość i design.
Jednak gratulacje i podziękowania należą się przede wszystkim naszym pracownikom. Zarówno tym, których codziennie zobaczyć można w salonach Max-Fliz w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu, oferujących swoje doświadczenie i wiedzę Klientom, oraz tym, których nie widać, a bez których działanie Max-Flizu byłoby zupełnie niemożliwe – rzeszom logistów, projektantów, managerów, serwisantów, magazynierów, księgowych. Dziękujemy.

Za wytrwałość, za zaangażowanie, za wiarę w cele, za codzienne poszerzanie horyzontów, za wiedzę, za odwagę i za zrozumienie, że razem możemy więcej – za to wszystko dziękujemy. Liczymy na to, że przyszłość przyniesie nam kolejne wyzwania, którym stawimy czoła i w dalszym ciągu razem kreować będziemy wnętrza nowoczesnej Europy.


Piotr Kurleto
prezes Max-Fliz


To dla nas ważny rok. Rok, w którym za sobą mamy ćwierć wieku przemian w sposobie postrzegania wnętrz, ewolucji designu, rozwoju i ekspansji Max-Flizu na 3 województwa. To rok, w którym za nami 25 lat doświadczenia, a przed nami – nowe wyzwania.
I taki też jest nowy Magnetyzm Formy – jubileuszowy, pełen designu i nowinek projektowych, różnorodny, intrygujący. Mamy nadzieję, że wybierając się z nami w podróż jesteście gotowi na nowe przeżycia, nietuzinkowe wnętrza, nowatorskie projekty, zaskakujące rozwiązania, ciekawe rozmowy. Przed Wami trzeci numer Magnetyzmu Formy. A w nim: nagrodzony tytułem Najlepszego Hotelu w Polsce w 2016 – hotel Indigo w Krakowie, relacje z targów w Bolonii i Walencji, świetlne batiki Marthy Mulawy, przepisy na lofty i miedź we wnętrzach, wywiady z ludźmi biznesu i designu oraz wiele innych, ciekawych artykułów.

Monika Turska

redaktor naczelna Magnetyzmu Formy

 

Magnetyzm Formy


Czym jest Magnetyzm Formy?
To najnowszy, wnętrzarski, projekt specjalny Galerii Wnętrz Doskonałych Max-Fliz. Stworzyliśmy go z pasji do projektowania, aranżacji wnętrz i nowych trendów oraz z sentymentu do dobrych wzorów i korzeni światowego designu.
Galerie Wnętrz Doskonałych Max-Fliz są już z Państwem ponad dwie dekady, a przez ten czas wiele się zmieniło: otwieramy kolejne salony, sięgamy po kolejne branże, a Klienci wracają w nasze progi, bo, jak mawiają: „Max-Fliz inspiruje”. Wybierają Max-Fliz ze względu na profesjonalną obsługę, kompleksowość i wygodę zakupów oraz produkty najwyższej jakości.
Od dawna zastanawialiśmy się, jak wyrazić naszą pasję do wnętrz, przybliżyć inspiracje, które napędzają Max-Fliz do nowych działań, pokazać sposób, w jaki patrzymy na świat designu. Tak powstał „Magnetyzm Formy” – ekskluzywna przestrzeń do prezentacji najlepszych marek, światowej klasy producentów, która wypełnia lukę na rynku luksusowych pism wnętrzarskich i stanowi pionierską propozycję dla czytelników.
Mamy nadzieję, że nasz magazyn stanie się dla Państwa źródłem niebanalnych inspiracji, i to nie tylko tych wnętrzarskich. Galerie Wnętrz Doskonałych Max-Fliz goszczą w Państwa domach już 25 lat. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami przez kolejne ćwierćwiecze. Serdecznie polecamy lekturę trzeciego numeru “Magnetyzmu Formy” i zapraszamy w nasze przyjazne progi.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017