Nowa marka na rynku basenów ogrodowych i wanien z hydromasażem: Hydrowell

Nowy producent basenów ogrodowych z hydromasażem i wanien z jacuzzi Hydrowell od Max-Fliz

Hydrowell to relaks, który znajdziesz we własnym domu.


Odpoczynek po ciężkim dniu, ulga dla bolących mięśni i stawów po intensywnym treningu czy po prostu przyjemny czas spędzony wśród najbliższych – kto z nas nie marzy o tym, by móc tak relaksować się za każdym razem gdy mamy na to ochotę?

Tradycyjny hydromasaż to rodzaj masażu wykonywanego za pomocą wody pod ciśnieniem i specjalnych dysz umieszczonych w wannie czy basenie. Taki podwodny masaż poprawia krążenie i relaksuje, dlatego jest jednym z najpopularniejszych zabiegów spa, wykonywanych zarówno w ośrodkach spa, jak i w domu. Jako zabieg hydroterapii jest także polecany przy niektórych schorzeniach, takich jak choroby stawów czy cellulit. Hydromasaż, tak jak każdy inny masaż czy zabieg relaksujący, pomaga w przypadku silnego stresu, zwiększonego napięcia mięśniowego czy obniżonego samopoczucia.

Hydrowell
Baseny Hydrowell to unikalna konstrukcja która, została stworzona przez specjalistów z dziedziny sprzedaży, konserwacji i serwisowania basenów. Z pasją i zaangażowaniem zbieraliśmy najlepsze pomysły i sprawdzone rozwiązania, odwiedziliśmy mnóstwo fabryk wyspecjalizowanych w produkcji minibasenów wszystko po to aby dostarczyć państwu finalny produkt – Hydrowell seria chillout.

Hydrowell basen z hydromasażem


Model Chillout
Model Chillout to pięcioosobowa wanna spa, która może być zainstalowana w pomieszczeniu, ale przede wszystkim została zaprojektowana tak, aby bezpiecznie i bezproblemowo służyć na zewnątrz budynku – ma podwójną izolację podłoża oraz dodatkową izolację niecki i rur. A to wszystko po to, by kąpiel była bardziej komfortowa nawet w chłodniejsze dni. Pokrywa, pozwalająca chronić czystość wody jest w cenie urządzenia. Niecka tej obszernej wanny jest wykonana z najwyższej jakości akrylu, amerykańskiej marki  Aristech Acrylics.

W minibasenie są dwa miejsca leżące i trzy siedzące. Jest on również wyposażony w trzy poduszki, zwiększające wygodę użytkowników.

Przyjemne doznania zapewnia 50 dysz masujących, o zróżnicowanych średnicach, które zostały rozmieszczone tak, aby przynosić jak najwięcej korzystnych efektów.Hydrowell basen z hydromasażem

Pozytywne efekty masażu wodnego są potęgowane przez chromoterapię – dzięki zastosowaniu 7 diod LED, za pośrednictwem panelu sterującego lub urządzenia mobilnego (poprzez WiFi) można dyrygować kolorem oświetlenia i tym sposobem wpływać na własne samopoczucie. Zastosowane diody emitują intensywne światło o czystych barwach, które sprawi, że czas spędzony w wannie spa będzie jeszcze bardziej urokliwy.

Aby zapobiec stygnięciu wody, Chillout jest wyposażony w efektywny, przepływowy ogrzewacz. Higienę wspomagają trzy wysokowydajne filtry oraz dwa dodatkowe urządzenia montowane w standardzie – ozonator oraz lampa UV, która dzięki promieniowaniu likwiduje bakterie w wodzie.

Jest to produkt o wysokim standardzie użytkowania, a bezproblemową instalację zapewnia specjalistyczny serwis, za którego pracę nie trzeba dodatkowo dopłacać.

Ideą, która przyświeca produktom Hydrowell, jest zapewnienie najlepszych doznań relaksacyjnych domownikom oraz Klientom biznesowym w ośrodkach SPA, hotelach i gabinetach odnowy biologicznej. Hydrowell jest skierowany bowiem zarówno do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Stabilna pozycja na rynku i lata doświadczeń w sprzedaży basenów SPA gwarantuje naszym Klientom wykwalifikowaną pomoc serwisową.

Hydrowell basen z hydromasażem

 

Dlaczego Hydrowell?
- Instalacja GRATIS: każdt basen instalowany jest przez wykfalifikowany serwis.
- Pokrywa i pokrowiec GRATIS: W Hydrowell każdy klient do basenu otrzymuje wytrzymała pokrywę wysokiego gatunku oraz pokrowiec, aby basen zawsze wyglądał jak nowy.
- Szkolenie z prawidłowej obsługi i pielęgnacji
- Części zamienne: Posiadamy magazyn z częściami zamiennymi do naszych basenów.
- Basen energooszczędny: Kładziemy duży nacisk na izolację naszych produktów, aby klienci nie ponosili wysokich kosztów związanych z dogrzewaniem basenów.
- Gwarancja 24 miesiące: Każdy basen objęty jest 24 miesięczną gwarancją. Zapewniamy profesjonalny serwis również po okresie gwarancji.

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017