Max-Fliz na 4 Design Days 2018

Max-Fliz na 4 Design Days 2018

Ach, cóż to był za weekend! Działo się... Max-Fliz nie zwalnia tempa nawet wtedy, gdy weekend nie rozpieszcza aurą - bo u nas zawsze jest gorąco.

Za nami rekordowa III edycja 4 Design Days! Ponad 300 prelegentów, 9 tys. profesjonalistów, 25 tys. zwiedzających... Dziękujemy, że byli Państwo z nami podczas tego ważnego wydarzenia. W polskiej architekturze i designie zachodzą wielkie zmiany, a wraz z Państwem jesteśmy ich istotną częścią.

Jesteśmy dumni z tego, że wraz z naszymi partnerami, sprawiliśmy, że zechcieli Państwo odwiedzić nasze stoisko. Dziękujemy również, a może przede wszystkim, za wszystkie miłe słowa, które padały pod naszym i stoiska Max-Fliz adresem.

Dziękujemy naszym partnerom:
Bawaria Motors Katowice - Dealer BMW, Mirage, Maxliving Cattelan Italia spa, Arketipo firenze, Smeg Polska, Planika, Steinberg Armaturen, ABB, Kabiny prysznicowe New Trendy, Lapitec Polska, VHCT - Beton Architektoniczny, TEMPUR, Profil Design, Zehnder, Nolte Polska, RIHO, Audio Styl.


Było pięknie! Dla tych, którzy nie dojechali mamy zdjęcia i dobrą wiadomość: za rok też tam będziemy! A póki co zapraszamy do naszych salonów!

NOWOŚCI MAX-FLIZ
Salon roku 2017, gazele biznesu 2017